Feedbacks (3.1.1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Date
pt: Data

en: Name
pt: Nome

en: Open
pt: Abrir

en: User
pt: Utilizador

en: Location
pt: Localização

en: Processed
pt: Processado
