Feedbacks (3.1.1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Name
sq: Emri

en: User
sq: Përdoruesi

en: Location
sq: Vendodhja
