Feedbacks (3.1.1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Name
te: పేరు

en: Open
te: తెరువు

en: User
te: వాడుకరి

en: Location
te: ప్రాంతం
