Feedbacks (3.1.1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Name
ug: ئىسىم

en: Open
ug: ئىچىشى

en: Location
ug: ئورنى

en: Feedback
ug: قايتما
