Feedbacks (3.1.1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Date
ur: تاریخ

en: Name
ur: نام

en: Open
ur: کھلا

en: User
ur: صارف
