Feedbacks (3.2.0) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Development
am: ልማት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Name
am: ስም

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Location
am: ቦታ
