Feedbacks (3.2.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Development
be: Распрацоўка

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Name
be: Імя

en: Open
be: Адкрыць

en: User
be: Карыстальнік

en: Location
be: Месцазнаходжанне
