Feedbacks (3.2.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Name
el: Όνομα

en: Open
el: Ανοιχτά

en: User
el: Χρήστης

en: Location
el: Τοποθεσία
