Feedbacks (3.2.0) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Development
es: Desarrollo

en: Actions
es: Acciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: Date
es: Fecha

en: Name
es: Nombre

en: Open
es: Abierta

en: User
es: Usuario

en: Location
es: Ubicación

en: Processed
es: Procesado

en: Feedback
es: Reacción

en: Site Page
es: Página del sitio
