Feedbacks (3.2.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Name
hy: Անուն

en: Open
hy: Բաց

en: User
hy: Օգտագործող

en: Location
hy: գտնվելու վայրը
