Feedbacks (3.2.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Development
nn: Utvikling

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Name
nn: Namn

en: User
nn: Brukar

en: Location
nn: Stad
