Feedbacks (3.2.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Name
pl: Nazwa

en: Open
pl: Otwarte

en: User
pl: Użytkownik

en: Location
pl: Położenie

en: Processed
pl: Przetworzone

en: Feedback
pl: Prześlij opinię
