Feedbacks (3.2.0) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Development
sl: Razvoj

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Name
sl: Ime

en: Open
sl: Odprto

en: User
sl: Uporabnik

en: Location
sl: Mesto
