Feedbacks (3.2.0) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Date
ta: தேதி

en: Name
ta: பெயர்

en: Open
ta: திற

en: User
ta: பயனர்

en: Location
ta: இடம்
