Feedbacks (3.2.1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Development
az: Develop

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Name
az: Ad

en: Open
az: Aç

en: User
az: İstifadəçi

en: Location
az: Məkan
