Feedbacks (3.2.1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Name
af: Naam

en: User
af: Gebruiker

en: Location
af: Ligging
