Feedbacks (3.2.1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Name
bo: མིང

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Location
bo: གནས་ཡུལ
