Feedbacks (3.2.1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Development
fa: توسعه

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Name
fa: نام

en: Open
fa: باز

en: User
fa: کاربر

en: Location
fa: مکان
