Feedbacks (3.2.1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Development
fi: Kehitys

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Name
fi: Nimi

en: Open
fi: Avoin

en: User
fi: Käyttäjä

en: Location
fi: Sijainti

en: Feedback
fi: Palaute
