Feedbacks (3.2.1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Name
ka: სახელი

en: Open
ka: ღია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა
