Feedbacks (3.2.1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Name
ku: ناو

en: Open
ku: کراوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Location
ku: شوێن
