Feedbacks (3.2.1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Development
lv: Izstrāde

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Name
lv: Nosaukums

en: Open
lv: Atvērts

en: User
lv: Lietotājs

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Feedback
lv: Atsauksme
