Feedbacks (3.2.1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Name
mn: Нэр

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Location
mn: Байрлал
