Feedbacks (3.2.1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Name
my: အမည်

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: User
my: အသုံးပြုသူ
