Feedbacks (3.2.1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Development
ru: Разработка

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Date
ru: Дата

en: Name
ru: Название

en: Open
ru: Открыть

en: User
ru: Пользователь

en: Location
ru: Место

en: Processed
ru: Обработано

en: Feedback
ru: Обратная связь
