Feedbacks (3.2.1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: User
se: Geavaheaddji
