Feedbacks (3.2.1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Date
ta: திகதி

en: Name
ta: பெயர்

en: User
ta: பயனாளர்

en: Location
ta: இடம்
