Feedbacks (3.2.1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Development
tr: Geliştirme

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Date
tr: Tarih

en: Name
tr: İsim

en: Open
tr: Açık

en: User
tr: Kullanıcı

en: Location
tr: Konum

en: Feedback
tr: Geri bildirim
