Feedbacks (3.2.1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Development
uk: Розробка

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Open
uk: Відкрито

en: User
uk: Користувач

en: Location
uk: Місце розташування

en: Processed
uk: Оброблене

en: Feedback
uk: Зворотній зв'язок
