Feedbacks (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Name
ca: Nom

en: Open
ca: Obert

en: User
ca: Usuari

en: Location
ca: Localització

en: Feedback
ca: Suggeriment

en: Send Feedback
ca: Envia suggeriment
