Feedbacks (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Development
kk: Дамыту

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Name
kk: Аты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Location
kk: Орналасуы
