Feedbacks (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Development
bg: Разработка

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Name
bg: Име

en: Open
bg: Отвори

en: User
bg: Потребител

en: Location
bg: Местоположение
