Feedbacks (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Development
da: Udvikling

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: Name
da: Navn

en: Open
da: Åben

en: User
da: Bruger

en: Location
da: Lokation

en: Processed
da: Behandlet

en: Feedback
da: Tilbagemelding
