Feedbacks (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Development
he: פיתוח

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Name
he: שם

en: Open
he: פתוח

en: User
he: משתמש

en: Location
he: מיקום
