Feedbacks (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Development
hr: Razvoj

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Name
hr: Naziv

en: Open
hr: Otvoreno

en: User
hr: Korisnik

en: Location
hr: Lokacija
