Feedbacks (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Development
ja: 開発

en: Actions
ja: アクション

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Date
ja: 日付

en: Name
ja: 名前

en: Open
ja: オープン

en: User
ja: ユーザー

en: Location
ja: 場所

en: Feedback
ja: フィードバック
