Feedbacks (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Name
ml: പേര്

en: Open
ml: തുറക്കുക

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
