Feedbacks (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Name
sr: Име

en: User
sr: Корисник
