Feedbacks (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Development
vi: Phát triển

en: Actions
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Name
vi: Tên

en: Open
vi: Mở

en: User
vi: Người dùng

en: Location
vi: Vị trí

en: Feedback
vi: Phản hồi
