Feedmine (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Subject
bg: Тема

en: Support
bg: Заявки за поддръжка

en: Overview
bg: Обзор

en: Blocks
bg: Блокове
