Feedmine (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Subject
pl: Tytuł

en: Support
pl: Wsparcie

en: Overview
pl: Przegląd

en: Feature
pl: Funkcjonalność

en: Blocks
pl: Bloki

en: Feedback
pl: Prześlij opinię
