Feedmine (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: Feedback
ug: قايتما
