Feedmine (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Support
kn: ಬೆಂಬಲ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: Feedback
kn: ಫೀಡ್‌ಬ್ಯಾಕ್
