Feedmine (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Subject
ro: Subiect

en: Support
ro: Suport

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Blocks
ro: Blocuri
