Feedmine (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Subject
ru: Тема

en: Support
ru: Поддержка

en: Overview
ru: Обзор

en: Feature
ru: Особенность

en: Blocks
ru: Блоки

en: Feedback
ru: Обратная связь
