Feedmine (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Subject
tr: Konu

en: Support
tr: Destek

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Feedback
tr: Geri bildirim
