Feedmine (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Subject
uk: Тема

en: Support
uk: Підтримка

en: Overview
uk: Огляд

en: Feature
uk: Властивість

en: Blocks
uk: Блоки

en: Feedback
uk: Зворотній зв'язок

en: Thank You
uk: Дякую

en: Bug
uk: Помилка
