Feeds (8.x-3.0-alpha11) - en to be translation catalogue (83 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Explanation or submission guidelines
be: Тлумачэнні ці інструкцыі, што тычацца дасылкі матэрыялаў

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Categories
be: Катэгорыі

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: none
be: няма

en: Settings
be: Налады

en: Feed
be: Жывільнік

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Update
be: Абнавіць

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Updated
be: Абноўлена

en: Rename
be: Перайменаваць

en: The fully-qualified URL of the feed.
be: Поўная спасылка (URI) фіда.

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Configure
be: Правіць

en: Created
be: Створана

en: Node
be: Вузел

en: Active
be: Актыўна

en: Date format
be: Фармат даты

en: Page
be: Старонка

en: Never
be: Ніколі

en: Feed description
be: Апісанне фіда.

en: Time zone
be: Часовая зона

en: active
be: актыўны

en: Items
be: Элементы

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Owner
be: Уладальнік

en: Ignore
be: Ігнараваць

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Updated date
be: Дата абнаўлення

en: Authoring information
be: Інфармацыя пра аўтара

en: Authored on
be: Дата:

en: Feeds
be: Жывільнікі

en: Sources
be: Крыніцы

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Source
be: Крыніца

en: @time ago
be: @time таму

en: Deleted
be: Выдалена

en: Topic
be: Тэма

en: %title has been deleted.
be: Матэрыял %title выдалены.

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: Allowed file extensions
be: Дазволеныя пашырэнні файлаў

en: Read only
be: Толькі чытанне

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: @type: updated %title.
be: @type: абноўлены %title.

en: @type: added %title.
be: @type: дададзены %title.

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Bundle
be: Набор

en: Custom date format
be: Уласны фармат даты

en: Add feed
be: Дадаць жывільнік

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя

en: Author name
be: Iмя аўтара

en: Downloads data from a URL using Drupal's HTTP request handler.
be: Загрузіце дадзеныя з URL, выкарыстоўваючы Drupal апрацоўшчык HTTP-запытаў.

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
be[0]: Вы сапраўды жадаеце выдаліць гэты элемент?
be[1]: Вы сапраўды жадаеце выдаліць гэтыя элементы?
