Feeds (8.x-3.0-alpha3) - en to km translation catalogue (61 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Download
km: ទាញយក

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: View
km: មើល

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: The fully-qualified URL of the feed.
km: URL ដែលមាន​គុណភាព​ពេញលេញ​របស់​មតិព័ត៌មាន ។

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Active
km: សកម្ម

en: Page
km: ទំព័រ

en: Never
km: កុំ

en: Feed description
km: សេចក្តី​ពិពណ៌នា​​​មតិព័ត៌មាន

en: active
km: សកម្ម

en: Items
km: ធាតុ

en: Nodes
km: ថ្នាំង

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Authoring information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​និពន្ធ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: @time ago
km: @time កន្លង​ទៅ

en: Topic
km: ប្រធានបទ

en: %title has been deleted.
km: %title ត្រូវ​បាន​លុប​ ។

en: @type: deleted %title.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ។

en: Allowed file extensions
km: បាន​អនុញ្ញាត​កន្ទុយ​ឯកសារ

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: @type: updated %title.
km: @type ៖ បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព %title.

en: @type: added %title.
km: @type ៖ បាន​បន្ថែម %title ។

en: Title of the feed item.
km: ចំណងជើង​ធាតុ​មតិពណ៌មាន ។

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Add feed
km: បន្ថែម​មតិព័ត៌មាន

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​

en: Title of the feed.
km: ចំណងជើង​មតិព័ត៌មាន ។

en: Downloads data from a URL using Drupal's HTTP request handler.
km: ទាញ​យក​ទិន្នន័យ​ពី​ URL ​ដោយ​ប្រើ​កម្មវិធី​គ្រប់​គ្រង​សំណើ​​ HTTP ​របស់ Drupal ។

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
km[0]: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ធាតុ​នេះ​ឬ​?
