Feeds (8.x-3.0-alpha6) - en to sr translation catalogue (36 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Categories
sr: Категорије

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Date format
sr: Формат датума

en: Time zone
sr: Временска зона

en: active
sr: активан

en: State
sr: Статус

en: Ignore
sr: Игнориши

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Sources
sr: Извори

en: @time ago
sr: Пре @time

en: Changed
sr: Промењен

en: Mapping
sr: Мапирање

en: Bundle
sr: Пакет

en: Custom date format
sr: Прилагођен формат датума

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: Reference method
sr: Метод референцирања
